enltru

 Euroweld Group dalyvavo „Tech Industry 2017“

Euroweld Group kolektyvas su partneriais sėkmingai dalyvavo tarptautinėje „Tech Industry 2017“ parodoje Rygoje. Norime nuoširdžiai padėkoti visiems Lankytojams ir Klientams už apsilankymą, o Partneriams ir Kolegoms už bendradarbiavimą! Esame tikri, kad ir toliau sėkmingai kursime suvirinimo, pjovimo ir automatizavimo sprendimus, kurie leis mūsų Klientams sėkmingai tobulinti gamybą.

Parodos lankytojai mūsų stende galėjo pamatyti, išbandyti ir daugiau sužinoti apie: suvirinimo stalų sistemas FORSTER, pramoninius robotus FANUC, KISTLER įranga darbui su vamzdžiais, BYMAT įrangą nerūdijančio plieno siūlių valymui, bei metalo apdirbimo įrankius FANAR. Ypač didelį susidomėjimą kėlė robotizuoti sprendimai suvirinimui, bei lazerinio ir plazminio pjovimo įranga.

 

Iki susitikimo sekančių metų gruodį!

EuroWeld Group naujienos

Priėmėme “Nordica Sterling Ltd” pasiūlymą ir nuo šiol atstovaujame interesus Lietuvoje, Latvijoje ir Lenkijoje. Kartu palaikome šiuolaikines gamybos plėtros tendencijas – robotizuotas technologijas gamybinių procesų automatizavimui. Automatizuojami ir robotizuojami tokie procesai kaip: suvirinimas, plazminis pjovimas, lazerinis pjovimas, paletizavimas, staklių aptarnavimas, rūšiavimas, dažymas, žymėjimas. Pereiti į Nordica Sterling Ltd tinklapį lietuvių kalba.

Kviečiame bendradarbiauti privačias ir valstybines įmones, kurios planuoja automatizuoti (robotizuoti) skirtingus gamybinius procesus.

Mūsų naujos temos: Pramoniniai robotai, suvirinimo robotai, suvirinimo kompleksai, manipuliatoriai suvirinimui, robotas suvirinimui, robotas paletizatorius, robotas pjovimui, robotas staklių aptarnavimui.

Nepamirštame mūsų mėgstamų temų ir partnerių:

FORSTER (Vokietija) – surinkimo-suvirinimo stalai, įrankiai ir specialus pozicionavimo įrengimai.

KISTLER (Vokietija) – sprendimai vamzdžių pjovimui, suvirinimui ir pozicionavimui, automatizavimas.

BYMAT (Vokietija) – nerūdijančio plieno siūlių valymas ir poliravimas, žymėjimas (markiravimas), galvanizavimas.

Taip pat:
SELCO (Italija) – aukščiausios klasės moderniausia suvirinimo įranga
KUHTREIBER (Čekija) – suvirinimo įranga
HYPERTHERM (JAV) – plazminio pjovimo įranga ir sistemos
KLIMAWENT (Lenkija) – filtravimo ir ventiliacijos įranga

FANUC (Japonija) – pramoniniai robotai skirti suvirinimo, pjovimo, dažymo bei kitų gamybos procesų automatizavimui.

BODOR (Kinija) – fiber lazeriai vamzdžių ir lakštų pjovimui.

Kviečiame visus norinčius aplankyti mūsų būstinę ir parduotuvę Vilniuje, kur galėsite susipažinti su visu mūsų siūlomų prekių spektru ir gauti kvalifikuotas konsultacijas, pasiūlymus ir pagalbą.

UAB EuroWeld Group savo veiklą pradėjo 2010m. balandžio mėn. Vykdome didmeninę bei mažmeninę prekybą suvirinimo įranga ir medžiagomis, atsarginėmis dalimis, metalo pjovimo ir gręžimo įranga, oro valymo sistemomis, elektrinėmis krosnimis, pramoninėmis džiovyklėmis, įvairiais įrankiais ir darbų saugos priemonėmis. Esame išskirtinių, gerai žinomų prekinių ženklų: Forster, Kistler, Bodor Laser, Bymat,  Hypertherm,  Klimawent atstovas Lietuvoje/Baltijos šalyse bei Baltarusijoje, Rusijoje ir Kazachstane.

UAB EuroWeld Group teikia paslaugas ne tik Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, bet ir sėkmingai bendradarbiauja su partneriais Baltarusijoje, Rusijos fed., Rusijos fed./Kaliningrado srityje, Ukrainoje bei Kazachstane.

Esame ambicinga komanda, kurioje darbuojasi tiek jauni, tiek ir ilgametę patirtį metalo apdirbimo gamyboje ir suvirinimo srityje turintys specialistai. Stengiamės būti savo srities profesionalais. Pasitelkdami sukauptą patirtį ir gamintojų patarimus, savo klientams siūlome tik patikimus ir efektyvius sprendimus. Kasdien siekiame tobulėti, gilinti savo bei klientų techninias žinias.

UAB EuroWeld Group aktyviai bendradarbiauja ir konsultuojasi su Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto  Mechanikos fak. Medžiagotyros ir suvirinimo katedra. Techninių mokslų studentus nuolatos kviečiame atlikti praktiką mūsų įmonės biure Vilniuje (norintiems kreiptis: pavel@euroweldgroup.lt arba tel. +37069920023).

UAB EuroWeld Group yra Lietuvos suvirintojų asociacijos narė.