enltru

Lazerinės staklės metalo lakštų pjovimui BODOR

Lazerinės staklės BODOR skirtos metalo lakštų pjovimui yra apimtos 36 mėnesių gamintojo garantijos. BODOR įranga – tai visų pirmą investicijų saugumas ir aukštos kokybės ir stabilumo lazerinis pjovimas. Mūsų fiber lazeriai buvo padalinti pagal pažangumo laipsnį. Standartinė CNC stalų versija buvo pažymėta kaip serija F-P ir P. Pažengės modelis buvo pažymėtas kaip P-A. Jis turi automatinio medžiagų padavimo ir pjautų elementų išimimo opciją. Tuo tarpu modelis P-T  turi priedelį skirta vamzdžių ir profilių pjovimui. Modelis S tai labiausiai technologiškai pažengęs modelis su didžiausių galimų opcijų skaičiumi.

Visos CNC lazerinių staklių stalų konstrukcijos yra liejamos išvien, kas užtikrina maksimalų stabilumą ir gaminio patikimumą. Lazerinių staklių modeliai yra projektuojami ir testuojami tesiogiai Šveicarijos konstruktorių biure.

Nuo 2018 metų, siekiant toliau tobulinti produktą,  BODOR atidarė būstinę Europoje su centrinių biuru Vokietijoje. Tai leido maksimaliai sutrumpinti naujų instaliacijų laiką ir leido minimalizuoti Gamintojo serviso asistavimą.

Visiems sudomintiems Klientams esame pasiruošė parodyti įvairių kompinacijų veikiančias vamzdžių pjovimo stakles Lietuvoje, Lenkijoje arba BODOR gamykloje.