enltru

Lazerinės staklės vamzdžių ir profilių pjovimui BODOR

Lazerinės staklės BODOR skirtos vamdžių ir profilių pjovimui yra apimtos 36 mėnesių gamintojo garantijos. BODOR įranga – tai visų pirmą investicijų saugumas ir aukštos kokybės ir stabilumo lazerinis pjovimas. Mūsų fiber lazeriai buvo padalinti pagal pažangumo laipsnį. Standartinė CNC staklių versija buvo pažymėta kaip modelis T. Labiausiai pažengęs modelis pažymėtas kaip T-A modelis ir turi automatinį vamzdžių padavimo mechanizmą ir išpjautų ruošinių sandeliavimą. Visos CNC lazerinių staklių stalų konstrukcijos yra liejamos išvien, kas užtikrina maksimalų stabilumą ir gaminio patikimumą. Lazerinių staklių modeliai yra projektuojami ir testuojami tesiogiai Šveicarijos konstruktorių biure.

Nuo 2018 metų, siekiant toliau tobulinti produktą,  BODOR atidarė būstinę Europoje su centrinių biuru Vokietijoje. Tai leido maksimaliai sutrumpinti naujų instaliacijų laiką ir leido minimalizuoti Gamintojo serviso asistavimą.

Visiems sudomintiems Klientams esame pasiruošė parodyti įvairių kombinacijų veikiančias vamzdžių pjovimo stakles Lietuvoje, Lenkijoje arba BODOR gamykloje.