enltru

Lazerinio suvirinimo aparatai

FANUCI yra pažangi lazerinio suvirinimo technologija, prieinama visiems!

Suvirinimo procesas grindžiamas elementų, kurie sujungiami naudojant šilumą, sukauptos koncentruotos šviesos spindulio su didelės energijos ir tankio kiekio dėka. Tokiu būdu vyksta suvirinamo ploto lydymas. Vieno modulio šviesolaižio šaltinis suteikia prietaisui nuolatinę, stabilią galią ir kokybę. Lazerio galios diapazonas reguliuojamas atsižvelgiant į gamybos poreikius. Toks sprendimas garantuoja neprilygstamą taikymo universalumą ir aukštą patikimumą. Lazerinis suvirinimas yra ypač efektyvus metodas naudojant automatizuotą ar robotizuotą gamybą. Lazerinis suvirinimas yra metodas, kuris yra vienodai efektyvus atliekant didelio masto automatizuotą ar robotizuotą gamybą ir rankinį suvirinimą.

Šviesolaidinio lazerio panaudojimas yra labai žinoma pramoniniame suvirinime, nes ši technologija tapo efektyvesnė ir lengviau pritaikoma nei anksčiau naudoti tradiciniai suvirinimo metodai. Lyginant su įprastai naudojama tradicine technika, lazerinio suvirinimo technologija yra lankstesnė, ekonomiškesnė ir svarbiausia, saugesnė galimybė. Lazerinis suvirinimas yra universalus ir jį galima saugiai pritaikyti ant subtilių paviršių. Suvirinimo lazeriai sujungia įvairių rūšių, storio ir formos medžiagas. Proceso metu gautos suvirinimo siūlės yra vos matomos, bet patvarios. Suvirinamo metalo deformacijos ribojamos iki minimumo. Pabaigus suvirinimo procesą mechaninio apdorojimo nereikia.

 

Lazerinio suvirinimo įrenginiams nereikia reguliarių priežiūros darbų. Jų konstrukcija yra gana nedidelė, todėl juos lengva transportuoti tarp darbo vietų. Šiuo metu lazerinio suvirinimo technologija plačiai naudojama daugelyje pramonės sektorių, pavyzdžiui: automobilių, astronautikos, elektronikos, aviacijos, energijos gamybos, santechnikos gaminių, matricų gamybos ir regeneravimo, maisto perdirbimo ir kt. Pritaikymo galimybės pastoviai plečiasi, nes technologija nuolat tobulinama.

Kodėl „FANUCI“ suvirinimo lazeris yra geriausias pasirinkimas?

 1. Geriausių gamintojų pagaminti komponentai

„FANUCI“ lazerinio suvirinimo aparatus sudaro tik aukščiausios kokybės komponentai, garantuojantys lazerinio suvirinimo proceso patikimumą ir stabilumą. Prietaiso pagrindinis komponentas yra „ Maxphotonics“ arba „IPG“ šviesolaidžio pluošto šaltinis. „Fanuci PRO Wobble“ patentuota lazerio galvutė su elektrinio lęšio valdymo sistema ir automatiniu suvirinimo vielos tiekimu suteikia aukščiausią siūlės tikslumą. Tačiau, suvirinimo proceso stabilumą užtikrina „S&A“ aušinimo sistema ir „ Schneider“ elektronika.

 1. Ekologiškos ir sveikatą skatinančios naujovės

Lazerinio suvirinimo technologija nuolat tobulinama, todėl pagerėja darbų sauga ir sumažėja galimų pavojų skaičius. Įrenginyje integruota filtrų sistema, kuri automatiškai pašalina dūmus ir dulkes, todėl prietaisas yra draugiškas aplinkai ir operatoriui.

 1. Aukščiausias suvirinimo proceso tikslumas

„FANUCI“ suvirinimo lazeris yra pirmasis tokio tipo prietaisas rinkoje, kuriame naudojama patentuota „ PRO Wobble“ lazerio galvutė su judančiu lazerio spinduliu. Visų pirma tai būdinga paprastam, patogiam naudojimui, aukštai suvirintų siūlių kokybei, dideliu darbo greičiu.

 1. Nepaprastas stabilumas ir ilgaamžiškumas

Lazerinio suvirinimo technologija užtikrina absoliutų stabilumą ir aukštą proceso kokybę, taip pat garantuoja medžiagų suvirinimo tikslumą. Šiuo metu tai yra geriausias ir patvariausias suvirinimo sprendimas rinkoje. Šis procesas puikiai pakeičia tradicinį plonų plokščių suvirinimą, pavyzdžiui: iš nerūdijančio plieno ar geležies, taip pat cinkuotų ir aliuminio plokščių bei kitų medžiagų.

 1. Ilgaamžiškumo garantija metų metus

Dėl aukštos kokybės komponentų patikimumo FANUCI lazerinio suvirinimo aparatui gali būti taikomas 3 metų garantininis laikotarpis.

Patikimi komponentai

FANUCI rankinis lazerinio suvirinimo aparatas yra novatoriškas ir sudėtingas įrenginys, kuris susideda iš patikimų komponentų, pagamintų pasaulio gigantais. Žemiau galite rasti siūlomų lazerinio suvirinimo aparato pagrindinių komponentų santrauką.

Komponentai Gamintojas Pasiūlymas
Lazerio šaltinis Maxphotonics 1000/1500/2000W TAIP
Lazerio degiklis FANUCI PRO Wobble TAIP
Automatinis vielos padavimas Yaskawa TAIP
Valdymo sistema HERO SoftWELD TAIP
Elektronikos įranga Schneider TAIP
Aušinimo sistema S&A ChillX TAIP
Dūmų ištraukimas CleanAIR TAIP

„Maxphotonics“ pluošto lazerio šaltinis

„Maxphotonics“ kompanija šiuo metu yra viena didžiausių pluoštinių lazerinių šaltinių gamintojų pasaulyje. Nuo 2004 m. „Maxphotonics“ pagamino ir pateikė dešimtis tūkstančių šaltinių ir tapo viena iš dviejų žymiausių ir pripažintų kompanijų, gaminančių tokio tipo prietaisus. Siūlomame įrenginyje naudojamas naujos kartos pluošto šaltinis, apsaugotas nuo pašalinių atspindžių. Naujausias rezonatoriaus modelis pasiekia ypač didelę išėjimo galią, o tai užtikrina optimalų efektyvumą ir aukščiausią suvirinimo kokybę.
Pagrindiniai optinio pluošto technologijos pranašumai:

 • nuolat vystoma ir tobulinama technologija
 • mažos eksploatavimo ir priežiūros išlaidos
 • didelis apdorojimo procedūros efektyvumas ir stabilumas
 • ženkliai sumažintos gamybos sąnaudos
 • galimybė suvirinti labai atspindinčias medžiagas, pvz.: aliuminį, varį ir žalvarį
 • galimybė suvirinti įvairių rūšių ir dydžių plieną
 • apskaičiuotas pluošto šaltinio darbo laikas siekia 100 000 darbo valandų
 • draugiškas ir saugus aplinkai bei darbovietės įrenginiams

 

„Fanuci Pro Wobble“ lazerio galvutė su lazerio pluošto virpesių sistema

Antras nepaprastai svarbus komponentas, suteikiantis suvirinimo kokybę ir greitį, yra lazerinė galvutė. „FANUCI“ suvirinimo aparatas turi savo modernų degiklį su elektros banguojančių spindulių sistema. Jame yra patentuotas mechanizmas, kuris maitina konverguojantį lęšį ir palengvina jo automatinį padėties reguliavimą, pluošto plotį. Galva aušinama vandeniu, kad būtų galima stabiliai dirbti be pertraukų. Prietaisas turi ergonomišką konstrukciją ir patogią rankeną.

 

Kokie yra „PRO Wobble“ funkcijos privalumai?

 

 • Didesnis greitis ir geresnė suvirinimo kokybė

Galvutė su judančiu objektyvu, kuris yra valdomas automatiškai, suteikia vartotojui galimybę ištaisyti medžiagos trūkumus. Keičiant lazerio taško dydį gaunama daug geresnė suvirinimo forma, kurios iki šiol nebuvo galima pasiekti rankinio lazerinio suvirinimo technologijoje, naudojant rinkoje esančias standartines galvutes.

 • Didelis efektyvumas

Ši sistema leidžia suvirinti nuo 2 iki 10 kartų greičiau nei naudojant tradicinius rinkoje esančius metodus, ir net nuo 2 iki 4 kartų greičiau nei konkuruojančiose standartinėse lazerinio suvirinimo įrenginiuose. „FANUCI“ įrenginys gali veikti be pertraukų 24 val.

 • Aukščiausias saugumo lygis

Degiklyje yra apsauginės sklendės ir skysčio aušinimo sistema, užtikrinanti optimalią apsaugą, neleidžianti prietaisui perkaisti. Visiškai uždaras, tvirtas korpusas padidina komponentų saugumą ir garantuoja aukštą atsparumą mechaniniams pažeidimams.

Automatinis vielos padavimas

Siūlomame įrenginyje yra automatinis vielos padavimas, kuris yra integruotas su jo programine įranga. Ši sistema leidžia vartotojui dirbti su 0,8–1,6 mm storio vielomis „push“ arba „pull“ režimais.

HERO SoftWELD valdymo sistema

„HERO SoftWELD“ yra operacinė sistema, kurioje aukštas efektyvumas derinamas su intuityvumu ir naudojimo paprastumu. Spalvotame jutikliniame ekrane rodomas valdymo skydelis, kuris leidžia vartotojams nustatyti visus reikiamus parametrus, atsižvelgiant į jų poreikius. Sistema leidžia išsaugoti programą tam tikroms suvirinimo rūšims ar medžiagoms pagal gamybos profilį. Jei reikia, galima įjungti „Fanuci PRO Wobble“ funkciją ir naudoti lazerį su taškine arba linijine žyme. Sistemos kalbą galima keisti.

Rankinis suvirinimo lazeris FANUCI – pagrindinės techninės specifikacijos

 

Lazerinio šaltinio galia 1000/1500/2000W
Degiklio tipas PRO Wobble with a movable lens electrically controlled
Aušinimo būdas Water cooling
Degiklio svoris 1,3 kg
Optinio pluošto ilgis 10 m
Bangos ilgis 1070 NM +/-10%
Suvirinimo greitis 0-120 mm/s
Vielos padavimas automatiniu režimu 0,8-1,6 mm

Įrenginio matmenys :

Ilgis: 1 200 mm
Aukštis: 1 300 mm
Plotis: 780 mm
Svoris: ~ 300 kg

Techninė pagalba – mes rūpinamės savo klientais.

Aptarnavimas

Mes turime kvalifikuotą aptarnavimą visoje Lietuvoje. Mes teikiame nuolatinę techninę priežiūrą tiek garantiniu laikotarpiu, tiek jam pasibaigus. Taip pat turime savo pilnai įrengtą sandėlį su visomis aptarnavimui reikalingomis dalimis. Tai leidžia mums iki minimumo optimizuoti aptarnavimo veiklą. Mes darome viską, kad nuolat stebėtume techninės pagalbos skambučius ir atliktume skubius veiksmus per 48 valandas nuo gauto pranešimo. Visi skambučiai automatiškai patikrinami ir diagnozuojami nuotoliniu būdu.

 • Techninės pagalbos skyrius

Mes teikiame savo kvalifikuotas paslaugas, teikiamas visoje Lietuvoje. Mes nesinaudojame išorinių įmonių paslaugomis.

 • Sandėlis

Mes turime savo pilnai įrengtą sandėlį su aptarnavimu ir atsarginėmis dalimis.

 • Aptarnavimo reakcija

48 valandos nuo techninės pagalbos skambučio gavimo momento.

 • Palaikymas internete

Visi techninės pagalbos skambučiai automatiškai patikrinami ir diagnozuojami nuotoliniu būdu.

 

Garantija

Pagrindiniai mūsų įmonės tikslas yra pasitikėjimo kūrimas ir didėjantis klientų pasitenkinimas. Mes nuolat ieškome novatoriškų sprendimų, leidžiančių mums sukurti ir plėtoti tvirto ir patikimo tiekėjo įvaizdį, kuris garantuoja saugias investicijas, taip pat tvirtą ir stabilią gamybą kiekviename bendradarbiavimo žingsnyje.

Įrenginiui taikomas 12 mėnesių garantinis laikotarpis nuo paleidimo momento, bet ne ilgesnis kaip 13 mėnesių nuo pristatymo momento. Darbo vietos aplinka, aptarnavimas ir prietaiso priežiūra turi būti organizuojami ir atliekami pagal rekomendacijas, pateiktas įrenginio naudojimo ir priežiūros dokumentacijoje ir garantiniame talone.

Jei turite klausimų dėl lazerinio suvirinimo, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru. Visą kontaktinę informaciją galite rasti mūsų svetainės skirtuke Kontaktai.