enltru

Suvirinimo stalai FORSTER

Forster gamintojo suvirinimo stalai – tai aukščiausios kokybės sprendimas Jūsų gamybos našumo padidinimui.
Mūsų suvirinimo stalų pagrindą sudaro stalo plokštuma, sudaryta iš pilko ketaus (arba Al/Cu) skersinių, kurių visuma sudaro unikalią plyšių  sistemą.
Pagrindiniu T-pavidalo plyšio privalumu yra visų prispaudžiamų bei fiksuojančių elementų nuoseklaus pozicionavimo galimybė bet kuriame stalo taške. Tai ypač patogu dirbant su korpusais bei rėmais. Be to, mūsų skersiniai su T-pavidalo plyšiais suteikia galimybę transformuoti stalo paviršių pagal Jūsų poreikius, atverti tam tikrus stalo plotus, siekiant ištraukti išsikišančius konstrukcijos elementus, perkelti skersinius su plyšiais stalo pločio padidinimui, o taip pat suteikia galimybę keisti skersinius esant pažeidimams ar susidėvėjimui.

Suvirinimo stalų panaudojimas praktikoje

Svarbiausiu išlaidų faktoriumi surenkant suvirinimo konstrukcijas yra ne suvirinimo siūlė - jai tenka tik 15% darbo laiko. Tuo tarpu 85% užima neproduktyvus laikas, kuris naudojamas tiksliam detalės plokštumos bei kampo nustatymui, o taip pat matavimams, lygiavimui, korekcijai bei mechaniniam mazgų tvirtinimui. Suvirinimo stalų preciziškos atramos, derinyje su atitinkamais prispaudžiančiais bei fiksuojančiais elementais, panaudojimas suvirinimo mazgo išbaigimui suteikia didžiulį privalumą, net ir dirbant su vienetiniu gaminiu.

Suvirinimo stalai skirti nerūdijančio plieno apdirbimui

Kvalifikuotas nerūdijančio plieno apdirbimas neleidžia sąlyčio su feritinėmis medžiagomis. Siekiant šio tikslo būtina sąlyga yra tinkamas montažinis suvirinimo stalas, kadangi net menkiausios prilipusios dalelytės bei paviršiaus įbrėžimai gali sukelti koroziją. Šiuo atveju profesionalų pasitikėjimą pelnė mūsų suvirinimo stalai sudaryti iš aliuminio-vario lydinio paviršiaus. Prispaudžiantieji įtaisai taip pat sudaryti iš bronzinių elementų, o fiksuojantys elementai – iš aliuminio.

Suvirinimo stalai skirti plieno apdirbimui

Suvirinimo stalų paviršius iš pilkojo ketaus su T-pavidalo plyšiais jau kelis dešimtmečius pasiteisino kaip optimali atrama suvirinimo darbams atlikti. Toks paviršius pasižymi mažesniu suvirinimo purslų prilipimu lyginant su plieniniais, o taip pat formos stabilumu esant dideliam įkaitimui.

Daugiau informacijos apie sprendimus gamybos našumo padidinimui telefonu: +370 6 99 10061.

Kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėje Vilniuje ir pamatyti suvirinimo stalus bei prispaudėjus ir gnybtus gyvai. Galime parodyti stalus naudojamus gamybinėse įmonėse ir VGTU suvirinimo labolatorijoje.

Suvirinimo stalai

Bendraudami su klientais ir siekdami pasiūlyti geriausią sprendimą (technologiniu bei finansiniu požiūriu), visų pirma užduodame pagrindinius klausimus:
- Ar jums reikalingas suvirinimo stalas? Kokie klausimai pasitaiko jums dažniausiai ir ko tikitės: ką suvirinimo stalo įsigijimas turi padėti išspręsti?
- Kokius gaminius gaminate (matmenys, naudojamos medžiagos, gaminių sudėtingumas, užsakovo keliami reikalavimai it t.t.)?
- Kokios jūsų dabartinės gamybos apimtys ir kokius pajėgumus planuojate ateityje?
Mūsų sukaupta ilgametė patirtis suteikia galimybę kiekvienam klientui pasiūlyti palankiausius sprendimus. Tai taip pat suteikia mums galimybę pasidalinti savo pastebėjimais, sukaupta ir praktikoje pagrįsta statistika.
Parduodami net ir įprastą suvirinimo stalą, savo klientų visuomet prašome skirti daugiau laiko darbo įgūdžiams suformuoti bei perkelti kuo daugiau darbų ant šio stalo. Jeigu jums neužtenka suvirintojų, tai įsigydami suvirinimo stalą, kartu, galima sakyti, įsigyjate papildomą suvirintoją. Žinoma šis darbo našumo padvigubėjimas pasireiškia ne su kiekvienu gaminiu, tačiau pagal mus statistiškai vidutinis darbo našumas pagerėja bent 30 proc.
Klientams siūlome ir specialius sprendimus, kurie gamybos našumą padidina kur kas daugiau. Vienas iš pavyzdžių, tai spec. įrenginys turėklų bei pertvarų gamybai. Siekiant paskaičiuoti šio įrenginio našumą, mes pasitelkėme Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto dėstytojus, kurie atliko tyrimus ir nustatė darbo našumo skirtumus tarp kelių galimų gamybos būdų. Tyrimas buvo atliekamas su dviejų metrų ilgio turėklų sekcija, kai gamybai naudojami savos gamybos šablonai ant paprastų stalų ir lyginamas darbo našumas, kai dirbama su Forster suvirinimo stalais:
- Dirbant su įprastu Forster suvirinimo stalu, gaunamas darbo greičio našumo koeficientas: 2,
- Dirbant su spec. įrenginiu turėklų suvirinimui, šis koeficientas pakyla iki 6-7. Tai reiškia, kad darbą, kurį ant paprasto stalo su nuosavos gamybos šablonais atliekame per savaitę, pasitelkę Forster įrengimą turėklams, atliksime per vieną darbo dieną.
Todėl mūsų skaičiavimais esant metinėms turėklų bei pertvarų gamybos apimtims nuo 2000 metrų ir daugiau, šis įrenginys atsipirks per vieną darbo sezoną.
Naudodami Forster suvirinimo stalus, sutaupysite svarbiausią savo resursą – laiką.
Tam pačiam darbui atlikti reikės mažiau vietos ir mažiau darbuotojų.
Forster suvirinimo stalai puikiai tinka tiek masinei, tiek vienetinei gamybai (bandymams), nes kokybė, bei tikslumas išlieka nepriklausomai nuo gaminių kiekio, o surinkimui užtrunkate vos kelias minutes. Pasitelkus Forster suvirinimo stalus sumažės paklaidos, surinkimo metu nebereiks tikrinti matmenų ar taisyti nuokrypių.
Nesvarbu dideli ar maži jūsų gamybos kiekiai, visas konstrukcijas gausite vienodas – kaip nuo konvejerio.
Esant serijinei gamybai, Forster suvirinimo stalai leis sukurti daugkartinio naudojimo šabloną, kurį poreikiui esant visuomet galėsite koreguoti bei lengvai pritaikyti kitokioms konstrukcijoms.
Apie medžiagas iš kurių gaminamos suvirinimo stalo stalviršio sijos arba kaip teisingai formuoti stalviršį ir kaip teisingai pasirinkti reikiamus įrankius, daugiau sužinosite susisiekę su mūsų vadybininkais.
Forster suvirinimo stalų pranašumais galite įsitikinti apsilankę mūsų biure arba VGTU suvirinimo laboratorije. Prireikus organizuojame keliones ir pas mūsų klientus, gamybinėse įmonėse Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje, kurie sėkmingai savo gamyboje naudoja Forster sprendimus.
Be suvirinimo stalų taip pat parduodame: suvirinimo aparatus – pusautomačius (kartais tiesiog vadinamus kempais), TIG aparatus (suvirinimui argono dujų aplinkoje), suvirinimo aparatus skirtus suvirinti lydžiaisiais elektrodais - MMA, suvirinimo medžiagas, suvirinimo pirštines ir kitus darbo rūbus, suvirintojo skydelius, suvirinimo dūmų filtravimo sistemas ir kitus reikmenis suvirintojams.