enltru

Naujiena!!! Serija XPro 

Standartiniai stalai X-Pro:

1000 х 1000 мм

1200 х 1200 мм

1500 х 1500 мм

Atlaiko apkrovas iki 700 kg.

Profiliai (sijos) pagaminti iš aliuminio papildomai anodavimo metodu padengto stora oksido plėvele iš visų pusių , kurios dėka suvirinimo purslai sunkiau prilimpa prie sijų paviršiaus.

Visi mūsų siūlomi prispaudimo ir pozicionavimo elementai gali būti naudojami su šiais naujos X-Pro serijos stalais. Prispaudimo įrankiai prie stalo paviršiaus tvirtinami tiek sijose esančiuose bėgiuose tiek ir tarpuose tarp dviejų sijų.

Nekreipiant dėmesio į tai jog stalų paviršius pagamintas iš aliuminio sijų, suvirinimo stalai X-Pro yra ilgaamžiai, nes sijoms deformavusis jas galima lengvai ištiesint arba pakeisti ir toliau naudotis stalu.

Vienas ir turbūt vienintelis X-Pro stalų minusas yra tas jog stalo konfiguracijos nebegalima keisti, sijos nepersistumia.

Darbinio paviršio plotą galima keisti tarpusavyje jungiant kelis stalus, to pasekoje galima gauti darbinį stalo paviršių 3.000×1.500 arba 2.400 х 1.200 ir t.t. Galima užsakyti ir nestandartinio dydžio stalus, tačiau tai būtų vertinama kaip specialus užsakymas ir jų kaina būtų šiek tiek didesnė.