FANUCI lazerinio suvirinimo įranga

Mūsų lazerio pagalba galite virinti iki 10 kartų greičiau negu TIG, neperkaitinti metalo, sujungti metalus iki 5mm storio. Puikiai tinka nerūdijančiam plienui, aliuminiui, juodiems ir spalvotiems metalams. Susisiekite norėdami sužinoti daugiau.

susisiekti

Kodėl FANUCI suvirinimo lazeris yra geriausias pasirinkimas?

Geriausių gamintojų pagaminti komponentai

„FANUCI“ lazerinio suvirinimo aparatus sudaro tik aukščiausios kokybės komponentai, garantuojantys lazerinio suvirinimo proceso patikimumą ir stabilumą. Prietaiso pagrindinis komponentas yra „ Maxphotonics“ arba „IPG“ šviesolaidžio pluošto šaltinis. „Fanuci PRO Wobble“ patentuota lazerio galvutė su elektrinio lęšio valdymo sistema ir automatiniu suvirinimo vielos tiekimu suteikia aukščiausią siūlės tikslumą. Suvirinimo proceso stabilumą užtikrina „S&A“ aušinimo sistema ir „ Schneider“ elektronika.

Geriausių gamintojų pagaminti komponentai

„FANUCI“ lazerinio suvirinimo aparatus sudaro tik aukščiausios kokybės komponentai, garantuojantys lazerinio suvirinimo proceso patikimumą ir stabilumą. Prietaiso pagrindinis komponentas yra „ Maxphotonics“ arba „IPG“ šviesolaidžio pluošto šaltinis. „Fanuci PRO Wobble“ patentuota lazerio galvutė su elektrinio lęšio valdymo sistema ir automatiniu suvirinimo vielos tiekimu suteikia aukščiausią siūlės tikslumą. Tačiau, suvirinimo proceso stabilumą užtikrina „S&A“ aušinimo sistema ir „ Schneider“ elektronika.

Aukščiausias suvirinimo proceso tikslumas

„FANUCI“ suvirinimo lazeris yra pirmasis tokio tipo prietaisas rinkoje, kuriame naudojama patentuota „ PRO Wobble“ lazerio galvutė su judančiu lazerio spinduliu. Visų pirma tai užtikrina paprastą ir patogų naudojimą, aukštą suvirintų siūlių kokybę bei didelį darbo greitį.

Nepaprastas stabilumas ir ilgaamžiškumas

Lazerinio suvirinimo technologija užtikrina absoliutų stabilumą ir aukštą proceso kokybę, taip pat garantuoja medžiagų suvirinimo tikslumą. Šiuo metu tai yra geriausias ir patvariausias suvirinimo sprendimas rinkoje. Šis procesas puikiai pakeičia tradicinį plonų skardų suvirinimą, pavyzdžiui: iš nerūdijančio plieno ar konstrukcinio plieno, taip pat cinkuotų skardų ir aliuminio plokščių bei kitų medžiagų.

Nepaprastas stabilumas ir ilgaamžiškumas

Lazerinio suvirinimo technologija užtikrina absoliutų stabilumą ir aukštą proceso kokybę, taip pat garantuoja medžiagų suvirinimo tikslumą. Šiuo metu tai yra geriausias ir patvariausias suvirinimo sprendimas rinkoje. Šis procesas puikiai pakeičia tradicinį plonų plokščių suvirinimą, pavyzdžiui: iš nerūdijančio plieno ar geležies, taip pat cinkuotų ir aliuminio plokščių bei kitų medžiagų.

Ekologiškos ir sveikatą skatinančios naujovės

Lazerinio suvirinimo technologija nuolat tobulinama, todėl pagerėja darbų sauga ir sumažėja galimų pavojų skaičius. Įrenginyje integruota filtrų sistema, kuri automatiškai pašalina dūmus ir dulkes, todėl prietaisas yra draugiškas aplinkai ir operatoriui.

Rankinio lazerinio suvirinimo privalumai

Iki 10 kartų didesnis suvirinimo greitis

Mažos medžiagos deformacijos

Maža terminio poveikio zona

Plieno pravirinimas iki 5 mm

Estetiškas siūlių vaizdas

Švarus ir ekologiškas procesas

Paprasta eksploatacija ir patikimumas

Daugiau video

Susisiekite su mumis

Užpildykite kontaktinę formą arba parašykite mums šiuo el.pašto adresu:

Ačiū! Jūsų paklausimas gautas. Susisieksime artimiausiu metu.
Įvyko klaida

Pavel Vinikov

Direktorius

Miroslav Marševski

Kom. direktorius

Romas Skodžius

Projektų vadovas

Andžej Gulbinovič

Serviso inžinierius

Darbo laikas

08.00 - 17.00 d.d.

Biuras

Mindaugo g. 23, LT-03214
Vilnius, Lietuva.

Imonės duomenys

PVM kodas: LT100005328817
Įmonės kodas: 302496434

Banko sąskaitos

AB SEB Bankas
LT767044060008268368
AB Citadelė Bankas
LT677290000008467984

Publikacijos

7/12/2020

Lazerinis suvirinimas - kompleksinis gidas

Lazerinis suvirinimas - šiuolaikiška, labai daug privalumų turinti suvirinimo technologija, naudojama rankiniam bei automotizuotam ir robotizuotam suvirinimui.

Daugiau
8/10/2020

Kaip išsirinkti suvirinimo stalą?

Kokybiškas suvirinimo stalas kartu su įrankiais - tai svarbiausias suvirinimo darbo įrankis. Suvirinimo stalai yra parenkami pagal gaminių specifiką, dydį bei apdirbamą medžiagą...

Daugiau
28/7/2020

Ką verta žinoti apie elektrocheminį siūlių valymą?

Ką vertą žinoti apie elektrocheminį nerūdijančio plieno siūlių valymą? Kokias problemas padeda išspręsti elektrocheminis valymas ir kada jis yra naudingas o net būtinas...

Daugiau